Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík elektrický

Paletový vozík elektrický nízkozdvižný (také jako elektrický nízkozdvih) je nabízen ve dvou základních variantách, a to: Paletový vozík elektrický s ručním zdvihem a Paletový vozík elektrický s el.pojezdem i zdvihem. Práce s tímto paletovým vozíkem je rychlá, snadná a bezpečná. Obsluha "elektrického paleťáku" si jednoduše reguluje rychlost stroje a elektrické paletové vozíky jsou také opatřeny automatickým "stop tlačítkem" pro případ havárie nebo nouzového zastavení stroje.

PALETOVÝ VOZÍK - EL.POJEZD A RUČNÍ ZDVIH

Paletový vozík elektrický s ručním zdvihem je určen pro efektivní a rychlou přepravu nákladu. Pojezd zajišťuje výkonný elektromotor a obsluha musí svou vlastní silou pouze náklad zvednou/nebo spustit. Paletový vozík elektrický má označení E-DB, E-BF nebo také CBD. Všechna tato označení mají společný rys a tím je velmi rychlá a snadná přeprava materiálu.

PALETOVÝ VOZÍK - EL.POJEZD A EL.ZDVIH

Tento paletový vozík elektrickýelektrický pojezd i elektrický zdvih. Jedná o všestranného pomocníka, který je nezbytným v každém velké skladu nebo v těch provozech, kde se hodně a často manipuluje s nákladem, který se skladuje na podlaze. Pojezd i zdvih zajišťuje výkonný elektromotor a obsluha musí takový paletový vozík pouze správně a bezpečně ovládat. Paletový vozík elektrický má označení E-DB, E-BF nebo také CBD. Všechna tato označení mají společný rys a tím je velmi rychlá a snadná přeprava materiálu.

NABÍDKA:

Elektrický paletový vozík CBD15
Elektrický paletový vozík CBD20
ELEKTRICKÝ POJEZD I ZDVIH - nosnost 1,5t, délka vidlic 1150 mm, řiditelná i vidlicová kola polyuretanová.

Vstup do eshopu>>>
Paletový vozík el.ruční zdvih a el.pojezd, nosnost 1 tuna, vidlice délky 1150mm

Vstup do eshopu>>>

 


PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL