Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík - nízký profil

Paletový vozík nízký (paletový vozík s nízkým profilem) se používá pro transport velmi nízkého nákladu/palet, které by klasický paletový vozík nemohl "nabrat". Jedná se zejména o palety z Číny nebo USA. Nízké palety se však vyskytují čím dál častěji. Tyto palety jsou svými rozměry velmi atypické a výškové jsou nižší. Mnoho velkých dodavatelů má pak své vlastní palety - jako např. obchodní dům nábytem IKEA, aj.

PALETOVÝ VOZÍK SNÍŽENÝ

Paletový vozík nízký (snížený) se vyrábí v provedení BFL15 nebo BFL10. Paletový vozík BFL15 má výšku vidlic 50mm a nosnost 1500kg. Skutečně nízký je pak paletový vozík BFL10, který má nosnost 1000kg, avšak světlou výšku vidlic pouze 35mm! Paletové vozíky řady BFL mají standardní délku vidlic - tzn. 1150mm a jejich šíře je 520mm.

NABÍDKA:

Nízký paletový vozík BFL15
Paletový vozík snížený BFL 10
Snížený paletový vozík BFL15, nízké vidle, snížený profil, nosnost vozíku je 1,5t a délka vidlic 1150mm


vstup na eshop>>>

Snížený paletový vozík BFL10, VELMI nízké vidle pouze 35mm, snížený profil, nosnost vozíku je 1,5t a délka vidlic 1150mm

vstup na eshop>>>

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL