Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík s brzdou

Paletový vozík s brzdou je skvělým pomocníkem všude tam, kde potřebujete mít jistotu, že náklad vždy a rychle zastavíte. K tomu slouží brzdný systém, který ovládá řiditelná kola paleťáku. Ta jsou zastavena bubnovými brzdami, jejich činnost reguluje obsluha paletovacího vozíku přímo na ovládací oji. Ovládání je tedy velmi snadné, rychlé a intuitivní. Brzda má aretaci jednotlivých poloh.

PALETOVÝ VOZÍK S RUČNÍ BRZDOU

Paletový vozík s brzdou vychází také, jako např. paletový vozík s rychlozdvihem BFQ) z modelové řady zesílených paletových vozíků BF. Paletový vozík s brzdou má zesílená ovládací řiditelná kola pod ojí. Tato kola paletového vozíku s brzdou jsou opatřena kvalitními bubnovými brzdami, jejichž ovládání je zajištěno přídavnou pákou, která je umístěna na ovládací oji (na druhé straně, než-li je ovládací páka pro zdvih/spouštění nákladu. Paletové vozíky s brzdou nacházejí své uplatnění zejména všude tam, kde se manipuluje s nákladem na šikmé ploše; tam se paletový vozík jednoduchým pohybem ovládací páčky na oji přibrzdí nebo zcela zastaví. Paletový vozík BFB lze také zcela zastavit a "zaaretovat" proti nežádoucímu pohybu "paleťáku".

NABÍDKA:

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5 tuny
Paletový vozík s bubnovou brzdou pro snadnou a bezpečnou manipulaci, lehce ovladatelný, délka vidlic je u vozíku BFB 1150mm a nosnost vozíku 2500kg.

vstup na eshop>>>PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL